dnes je 4.12.2022

Input:

Doba uchování dokumentace školení o BOZP

2.2.2014, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Jak dlouho musím archivovat dokumentaci o školení BOZP a PO?

Odpověď:

Zákoník práce na zaměstnavateli požaduje mj.:

§ 103 odst. 1 písm. f) – zajistit zaměstnancům přiměřené informace a pokyny o BOZP zejména seznámení s riziky a ochraně proti jejich působení a vést o tom dokumentaci (posední věta odst. 1).

§ 103 odst. 2 - zajišťovat školení BOZP pro zaměstnance při nástupu do zaměstnání, při změně druhu práce nebo pracovního zařazení,

Nahrávám...
Nahrávám...