dnes je 15.7.2024

Input:

Generace Y - nábor a motivace

13.6.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:57:25

Je jim kolem 25, neumí si představit život bez internetu a preferují klouzavou pracovní dobu a práci, která je bude bavit - to je generace Y.

Kapitoly videa

Co odlišuje generaci Y od ostatních zaměstnanců? Jaké kariérní výzvy jsou pro tuto generaci zajímavé? Jaká jsou specifika při náboru? Kde hledat potenciální zaměstnance?

On-line seminář je určen:

HR manažerům a personalistům, majitelům a jednatelům menších firem, vedoucím pracovníkům PO a NNO.

Cílem on-line semináře:

je seznámit vedoucí pracovníky a personalisty se specifiky nastupujícíc generace - generace Y

Obsah on-line semináře:

 • Základní odlišnosti v pracovním chování generace Y
 • Změny v metodice náboru této skupiny
 • Co motivuje generaci Y k vyšším pracovním výkonům
 • Zdroje potencionálních uchazečů
 • Jak získávat a udržet talenty z generace Y
 • Jaká firemní kultura vyhovuje generaci Y
 • Praktické příklady z dobré praxe firem

Lektor

Bc. Ilona Bartovská

Bc. Ilona Bartovská

je nezávislý konzultant a manažer specializující se na oblast řízení lidských zdrojů ve výrobních společnostech. V oblasti ŘZL praxe 12 let.  6 let pracovala  jako HR manažer pro německo – americkou zahraniční výrobní společnost v oblasti elektro průmyslu.  

Působila jako mentor pro pozici Specialista náboru a jako lektor pro odbornou zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací: Personalista, Specialista náboru, Specialista mezd a odměňování. V současné době působí jako tutor  v programu MBA, kde zajišťuje sekci ŘLZ.

Je autorizovanou osobou dle MPSV pro ověřování odborné způsobilosti pro profesní kvalifikace: Personalista,  Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců,  Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců,  Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, Specialista pracovně pních vztahů.

Má vystudováno SDS obor Personální řízení a speciální kurz Pracovní právo pro personalisty na Karlově univerzitě v Praze.

Poskytuje také poradenství v oblasti personalistiky ve vlastní poradenské společnosti a zároveň působí také jako externí lektor v oblasti personalistiky pro vzdělávací agentury. Jako lektor preferuje při výuce sdílení a konzultace praktických příkladů z denní praxe. Jejím lektorským cílem je naučit Vás na konkrétních příkladech řešit pracovní situace a předat jim své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli převzít i do své práce.

Vede pracovně právní poradnu pro Český rozhlas Plzeň. Publikuje odborné články v časopise Praktická personalistika a Moderní řízení. Získala oceněná Tutorka roku 2015 na LIGs univerzity Prag v programu MBA – Řízení lidských zdrojů. Absolvovala kurz Mediace na Pražské vysoké škole psychosociálních studií s.r.o.

Zároveň je instruktorkou jógy:

 • Absolvování kurzu školení učitelů jógy III. Třídy v Centru jógy Plzeň
 • Absolvování kurzu Hormonální jóga v Jógapoint Plzeň
 • Absolvování kurzu Cviky pro bolavá záda a klouby u Mistra Borise Tichanovského - chiropraktik a diagnostik, ovládá bioenergetiku, akupunkturu, akupresuru a hypnózu
 • Kurz Zdravotník – akreditovaný MŠMT
 • Psaní odborných článků o józe pro magazín GLEID
Nahrávám...
Nahrávám...