dnes je 29.9.2020

Input:

Jak postupovat při řešení pracovních úrazů na pracovišti

14.9.2020, Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:45:59

Možnost vzniku pracovního úrazu není možné nikdy vyloučit, a to ani na pracovištích administrativního charakteru. Proto by každý zaměstnavatel měl vědět nejen o svých povinnostech při vzniku pracovního úrazu, ale též i o souvisejících povinnostech - o zákonném pojištění, náhradách škody a nemajetkové újmy, které vznikly postiženému atd. Pro většího zaměstnavatele bude důležité i sledování vývoje pracovní úrazovosti. Pro jiného např. řešení úrazů žáků na odborné praxi na jeho pracovištích. Nejen těmto problémům bude věnován náš on-line seminář.

Kapitoly videa

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

webinar_18.pdf 11.44 MB