dnes je 6.2.2023

Input:

Je po úrazu třeba pracovnělékařská prohlídka?

1.9.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Musí po vážné nemoci, popř. úrazu lékař znovu potvrdit schopnost člověka k vykonávání práce (např. skladník si komplikovaně zlomí ruku, prodavačka si zlomí obě nohy)?

Odpověď:

 

Vyhláška č. 79/2013 Sb., o pracovnělékařských prohlídkách a některých druzích posudkové péče, stanoví řadů důvodů pro provedení mimořádné pracovnělékařské prohlídky, a to v ust. § 12. Mezi důvody pro provedení mimořádné pracovnělékařské prohlídky jsou

Nahrávám...
Nahrávám...