dnes je 31.1.2023

Input:

Kdo hradí vstupní prohlídku?

6.10.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Naše firma má uzavřeny smlouvy o pracovnělékařských službách. K těmto poskytovatelům pracovnělékařských služeb posíláme naše zaměstnance, kteří jsou zařazeni v I. a II. kategorii. Lze zaměstnance, který je zařazen v I. kategorii, poslat na periodickou prohlídku k jeho registrujícímu poskytovateli? Je zaměstnavatel povinnen proplatit zaměstnanci náklady na vstupní lékařskou prohlídku?

Odpověď:

Podle § 54 zákona č. 373/2011 Sb., o specifických

Nahrávám...
Nahrávám...