dnes je 26.9.2022

Input:

Kdo může provádět kontrolu nouzového osvětlení

17.3.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Dobrý den, ráda bych se zeptala: může kontrolu nouzového osvětlení provádět OZO v PO?

Odpověď:

Nouzové osvětlení je podle § 2 odst. 4 vyhlášky č. 246/2001 Sb., o stanovení podmínek požární bezpečnosti a výkonu státního požárního dozoru (vyhláška o požární prevenci) požárně bezpečnostní zařízení. Kontroly provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení se provádějí v souladu s § 7 a § 10 vyhlášky o požární prevenci a to

Nahrávám...
Nahrávám...