dnes je 9.12.2023

Input:

Manažerské mýty

30.10.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:47:45

Cílem videosemináře je upozornit na některé časté manažerské mýty, ukázat jejich příčiny i důsledky a uvést je na pravou míru. Seminář se zabývá především mýty, které mají za následek, že organizace při řízení a vedení lidí používají metody, které ve skutečnosti příliš nefungují.

Kapitoly videa

On-line seminář je určen:

Seminář je určen manažerům i personalistům zabývajícím se zvyšováním účinnosti řízení lidí v organizacích a rozvojem řídících dovedností.

Co Vám on-line seminář přinese:

Cílem on-line semináře je upozornit na některé časté manažerské mýty, ukázat jejich příčiny i důsledky a uvést je na pravou míru. Seminář se zabývá především mýty, které mají za následek, že organizace při řízení a vedení lidí používají metody, které ve skutečnosti příliš nefungují.

Obsah on-line semináře:

  • Příčiny manažerských mýtů
  • Nejčastější řídící iluze, které škodí organizaci, manažerům i zaměstnancům
  • Manažerské mýty a realita
  • Jak manažerské mýty překonat

Lektor

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Dr. Jan Urban působí dlouhodobě jako podnikový lektor a poradce, zabývající se rozvojem lidských zdrojů, osobním rozvojem, posilováním osobní efektivity a schopnosti řídit sebe sama. Je VŠ učitel managementu., lektorem kurzů MBA, koučem a autorem řady publikací, mj. úspěšné knížky „Vezměte život do svých rukou“.

Nahrávám...
Nahrávám...