dnes je 26.9.2022

Input:

Musí být OZO v pracovněprávním vztahu?

26.11.2017, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Musí zaměstnavatel zaměstnávat v pracovně právním vztahu OZO v BOZP, když zaměstnává 500 a více lidí nebo tyto služby můžou být dodávány externě?

Odpověď:

Ustanovení § 9 zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek BOZP, které stanoví povinnost zajišťovat a provádět úkoly v hodnocení a prevenci rizik možného ohrožení života nebo zdraví zaměstnance, dále stanoví, že zaměstnává-li zaměstnavatel:

Nahrávám...
Nahrávám...