dnes je 5.10.2022

Input:

Musí mít automatická pračka provozní deník?

9.9.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Dobrý den, musí provozovatel vést Provozní deník k automatickým pračkám? Zaměstnanec prádlo vloží do pračky a po skončení programu na praní prádlo zase vyjme. Jedná se o bezobslužný provoz a pračka funguje na stejném principu jako pračky v domácnostech. Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Požadavky na bezpečný provoz a používání strojů, mezi které patří i pračky, obsahuje nařízení vlády č. 378/2001 Sb. Toto nařízení v ustanovení § 4 odst.

Nahrávám...
Nahrávám...