dnes je 27.11.2022

Input:

Musí provádět OSVČ kategorizaci prací vykonávaných spolupracujícím manželem nebo dítětem?

14.11.2015, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Jsem OSVČ, nikoho nezaměstnávám, nicméně mi občas s pracemi pomáhá manželka a dospělé děti. Nejsem si jist, zda musím pro práce, při kterých mi tito rodinní příslušníci pomáhají povinen provést kategorizaci prací. Poradíte prosím?

Odpověď:

Zákon č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, stanovil v § 43, že povinnosti stanovené v § 37 citovaného zákona (týkající se povinnosti

Nahrávám...
Nahrávám...