dnes je 25.9.2022

Input:

Náhrada bezpečnostního externím dodavatelem

19.8.2016, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Můžeme činnosti bezpečnostního technika pověřit specializovanou agenturu. Jaký by měla mít odborný profil?

Odpověď:

Samozřejmě ano, podle § 9 odst. 2 zákona č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a

Nahrávám...
Nahrávám...