dnes je 29.1.2023

Input:

Nápoje jako daňově odečitatelná položka

27.5.2016, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Můžete nám poradit, zda nápoje, které zaměstnancům poskytujeme v horkých dnech, jsou pro nás jako zaměstnavatele odečitatelnou položkou daňového základu?

Odpověď:

Podmínky pro zajištění pitného režimu zaměstnanců je povinen zabezpečit zaměstnavatel vůči všem zaměstnancům (ust. § 53 nařízení vlády č. 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci). Ke splnění tohoto hygienického požadavku postačuje zásobení pitnou

Nahrávám...
Nahrávám...