dnes je 23.4.2024

Input:

Nařízení vlády č. 192/2022 Sb., o vyhrazených technických tlakových zařízeních a požadavcích na zajištění jejich bezpečnosti

11.8.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:32:18

Od 1.7.2022 se v oblasti bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení řídíme novými právními předpisy, tedy zákonem č. 250/2021 Sb., a prováděcími právními předpisy k tomuto zákonu.

Kapitoly videa

Třetí část webináře konaného 18.7.2022,  který poukázal na důležité povinnosti provozovatelů VTZ, právnických a podnikajících fyzických osob a fyzických osob ve vztahu k provozu vyhrazených tlakových zařízení, ale představil také nová pravidla, týkající se odborné způsobilosti, vedení povinné dokumentace atd.

Lektor

JUDr. Petr Kožmín, LL.M., MBA

JUDr. Petr Kožmín, LL.M., MBA

zkušený lektor dalšího vzdělávání v pracovněprávní oblasti a BOZP, působí již řadu let v různých pozicích v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V současné době pracuje jako vedoucí oddělení BOZP a svazový inspektor Odborového sdružení železničářů, je soudním znalcem v oboru bezpečnost práce se specializací na Bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Je členem České asociace pro prevenci rizik a předsedou správní rady Znaleckého ústavu bezpečnosti a ochrany zdraví.

Nahrávám...
Nahrávám...