dnes je 23.10.2021

Input:

Návrh zákona o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a o změně souvisejících zákonů (stav k 15.11.2019)

12.2.2020, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz), Délka videa: 01:04:51

Přednáška o stavu návrhu zákona o zjištění bezpečnosti vyhrazených technických zařízení k 15.11.2019. Obsahuje historický vývoj návrhu zákona, kdo se na přípravě podílí, v jakém stádiu se návrh nachází a jaká stádia má již za sebou, vize dalšího průběhu schvalování zákona a účinnosti zákona, hlavní oblasti nového návrhu zákona, změny oproti současnému stavu, právní předpisy, které nová právní úprava nahradí, nové návrhy prováděcích předpisů (nařízeních vlády) pro jednotlivá VTZ.

Kapitoly videa

Lektor

Mgr. Radek Roušar

Mgr. Radek Roušar

Prezident Elektrotechnického svazu českého (ESČ) a člen představenstva Hospodářské komory České republiky, od roku 2017 také předseda Sekce pro vyhrazená technická zařízení HK ČR. Dále je členem dozorčí rady Výzkumného ústavu pro podnikání a inovace, z.ú. při HK ČR a od roku 2018 stálým hostem Rady vlády pro BOZP a PO. Má právnické vzdělání zakončené magisterskou zkouškou a dodatečně doplněné elektrotechnické vzdělání v rozsahu SOU. Od roku 2003 je jednatelem společnosti ELKO CZ, s.r.o

Nahrávám...
Nahrávám...