dnes je 25.9.2022

Input:

Odbornost lékaře pracovnělékařských služeb

8.9.2012, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Máme závodního lékaře, který je praktickým lékařem. Zajišťuje pro nás pracovnělékařské prohlídky a zároveň poskytuje služby praktického lékaře nejen našim zaměstnancům. Můžeme s ním mít smlouvu i nadále?

Odpověď:

Poskytovatelem pracovnělékařských služeb může být poskytovatel zdravotních služeb (fyzická nebo právnická osoba, která získala oprávnění k poskytování zdravotních služeb podle ust. § 15 a následujících, zákona č. 372/2011

Nahrávám...
Nahrávám...