dnes je 19.7.2024

Input:

Odpovědnost, povinnosti a práva vedoucího zaměstnance - rukověť bezpečnosti práce vedoucího zaměstnance

30.12.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:59:35

První část rukověti bezpečnosti práce pro vedoucí zaměstnance řekne, proč by vedoucí zaměstnanec měl znát zákonné požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci a představí současné pojetí BOZP.

Kapitoly videa

Soubor opatření, která při správné aplikaci nebo realizaci vytvoří podmínky k tomu, aby se pravděpodobnost ohrožení nebo poškození lidského zdraví snížila na minimum - takto ve videosemináři představuje BOZP lektor. Dále se při zhlédnutí dozvíte, jaké je současné pojetí BOZP, koho se zajištění týká a s jakými odborníky by měl zaměstnavatel konzultovat bezpečnost při práce. 

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

Nahrávám...
Nahrávám...