dnes je 2.10.2022

Input:

Osamocená práce a směnný provoz

6.4.2015, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Může zaměstnanec pracovat na stroji při směnném provozu sám aniž by byl někdo přítomen na dílně ? V případě že NE/ANO jaká legislativa to řeší.

Odpověď:

Práci osamoceného pracovníka řeší zák. č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy § 5 odst. 1 písm. e), který

Nahrávám...
Nahrávám...