dnes je 24.4.2024

Input:

Podpis na směrnicích PO

27.4.2014, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Musí být požární poplachové směrnice, řád ohlašovny požárů a požární evakuační plán podepsaný odpovědnou osobou nebo může odpovědná osoba za sebe delegovat někoho jiného nebo to můžu podepsat já jako osoba odborně způsobilá? Jedná se o vyvěšené PPS, ŘOP a PEP jedné budovy soudní, odpovědná osoba je předseda soudu, který by delegoval místopředsedu pro bezpečnost.

Odpověď:

Dokumentace požární ochrany podle § 27 odst. 1 písm. a) až i), musí

Nahrávám...
Nahrávám...