dnes je 24.9.2022

Input:

Pracovní lékař na pracovišti

11.6.2017, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Je závodní lékař povinen navštěvovat provoz? Je určena četnost návštěv a co návštěva obnáší? Informaci jsem zaslechla z médií, tak si chci ověřit jaká je skutečnost.

Odpověď:

Dohled smluvního poskytovatele pracovnělékařských služeb (termín „závodní lékař“ již legislativa nepoužívá) na pracovištích a nad výkonem práce nebo služby má být podle požadavku ust. § 53 odst. 1 zák. č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, pravidelný.

Nahrávám...
Nahrávám...