dnes je 29.2.2024

Input:

Pracovní úraz - nejen o novinkách ve vyplácení náhrad škod

19.7.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:53:06

Novela zákoníku práce a vydání nového prováděcího předpisu přineslo řadu změn v poskytování náhrad škod zaměstnancům, kteří utrpěli pracovní úraz.

Kapitoly videa

Seminář určen pro:

manažery a referenty BOZP, osoby odborně způsobilé pro zajišťování úkolů v prevenci rizik, zaměstnavatele, vedoucí zaměstnance, auditory systému managementu BOZP a další zájemce o problematiku pracovních úrazů.

Cíl semináře:

novela zákoníku práce a vydání nového prováděcího předpisu přineslo řadu změn v poskytování náhrad škod zaměstnancům, kteří utrpěli pracovní úraz. Jak v praxi správně postupovat od vzniku pracovního úrazu až po poskytnutí náhrad škody a nemajetkové újmy postiženému nebo pozůstalým se dozvíte v tomto semináři. Upozorněno bude nejen na novinky, ale i na problémy, které praxe přináší.

Obsah semináře:

  • postup při vzniku pracovních úrazů
  • poskytnutí náhrad škod a nemajetkové újmy
  • problematické oblasti - praktická řešení

Lektor

Tomáš Neugebauer

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému e-learningových projektů školení BOZP a PO, které Evropská agentura pro BOZP ocenila titulem "Doporučený příklad". V roce 2012 se stal vítězem soutěže "Profesionál BOZP".

Nahrávám...
Nahrávám...