dnes je 27.1.2023

Input:

Pravidelné poplatky vyžadované poskytovatelem pracovnělékařských služeb

18.8.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Je správný postup lékaře, když vyžaduje na zaměstnavateli pravidelný měsíční poplatek ve výši 25 Kč za každého zaměstnance podle počtu všech zaměstnanců zaměstnavatele? To znamená i těch zaměstnanců, kteří si zajišťují lékařské prohlídky u svého praktického lékaře, u něhož jsou registrování?

Odpověď:

Zajišťování a poskytování pracovnělékařských služeb je záležitostí smluvní (ust. § 54 odst. 2 písm. a)

Nahrávám...
Nahrávám...