dnes je 7.12.2022

Input:

Pravidelný dohled poskytovatele pracovnělékařských služeb nad pracovišti kategorie první

18.8.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Musí být zajišťován pravidelný dohled na takových pracovištích se zaměstnanci v I. kategorii, u nichž se nepředpokládají rizikové faktory a které vysíláme na pracovnělékařské prohlídky k jejich registrujícím praktickým lékařům?

Odpověď:

Ano, pravidelný dohled nad pracovišti, jakož i poradenství, musí být zajišťovány vždycky, i když se jedná o práce kategorie první (ust. § 53 a ust. §

Nahrávám...
Nahrávám...