dnes je 27.11.2022

Input:

Prodloužení dohody o provedení práce formou dodatku?

10.2.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Dobrý den, prosím o informaci, zda lze k dohodě o provedení činnosti, která má datum ukončení do 31.12. daného roku napsat pouze formou Dodatku, že se prodlužuje smlouva o další rok a nebo je nutné napsat celou smlouvu novou? Děkuji

Odpověď:

Vzhledem k tomu, že z Vašeho dotazu nevyplývá přesně, máte-li na mysli dohodu o provedení práce podle § 75 zákoníku práce nebo dohodu o pracovní činnosti podle § 76 zákoníku práce,

Nahrávám...
Nahrávám...