dnes je 1.10.2022

Input:

Revize elektrických spotřebičů

13.3.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Dobrý den, ráda bych se zeptala: podle nařízení vlády č. 378/2001 Sb., musí zaměstnavatel provádět minimálně jedenkrát za 12 měsíců kontrolu nářadí, přístrojů. Patří sem i tiskárny, PC, scanery, lednice, elektrické vařiče, rychlovarné konvice? Nebo podle ČSN 331610 stačí jedenkrát za 36 měsíců?

Odpověď:

Nařízení vlády č. 378/2001 Sb., v § 4 odst. 2 uvádí mj. „Následná kontrola musí být prováděna nejméně jednou za 12 měsíců … nestanoví-li…

Nahrávám...
Nahrávám...