dnes je 5.10.2022

Input:

Revize zařízení zaměstnavatelem

28.2.2016, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Musí zaměstnavatel provádět pravidelné elektro revize strojů a zařízení, zdvihacích zařízení, svářeček, elektrických spotřebičů, podle jakého předpisu, jaký je jejich výstup, kdo je smí provádět?

Odpověď:

Obecnou povinnost provádět údržbu, kontroly a revize výrobních a pracovních prostředků a zařízení stanovuje zaměstnavatelům ustanovení § 4 odst. 1 písm. c) zák. č. 309/2006 Sb. o zajištění dalších podmínek BOZP.

Pro bezpečný provoz a

Nahrávám...
Nahrávám...