dnes je 6.2.2023

Input:

Revize žebříků

2.4.2017, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Mohu si jako OSVČ dělat roční kontrolu hliníkových žebříků? A mohu tyto kontroly provádět i jiným OSVČ? Jaké školení nebo kurz musím jako OSVČ mít abych mohl dělat roční revize žebříků?

Odpověď:

Žebříky lze považovat za technické zařízení a proto pro lhůty provádění kontrol platí ustanovení § 4 odst. 2 nař. vl. č. 378/2001 Sb., kterým se stanoví bližší požadavky na bezpečný provoz a používání strojů, technických zařízení, přístrojů a nářadí, tj. jednou za 12

Nahrávám...
Nahrávám...