dnes je 29.1.2023

Input:

Školení a kontroly u žebříku bez dokumentace

15.7.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Jak máme postupovat z hlediska školení, kontrol u výsuvného pojízdného žebříku (výsuv 18m) bez průvodní dokumentace?

Odpověď:

Každé technické zařízení musí být podle ustanovení § 4 odst. 2 nař. vl. č. 378/2001 Sb. vybaveno provozní dokumentací.

Provozní dokumentace obsahuje podle § 2 písm. f) uvedeného nařízení průvodní dokumentaci a záznam o poslední nebo mimořádné kontrole zařízení.

Pokud dokumentace u starších zařízení chybí,

Nahrávám...
Nahrávám...