dnes je 26.9.2022

Input:

Školení z předpisů BOZP zaměstnanců jiné firmy

29.3.2014, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Musíme školit z předpisů BOZP i zaměstnance jiné firmy, kteří u nás na našich pracovištích provádějí určité práce na základě obchodního smluvního vztahu?

Odpověď:

Zákoník práce v ust. § 101 odst. 3 a 4 počítá se situací, kdy na jednom pracovišti plní úkoly zaměstnanci dvou nebo více zaměstnavatelů. Je to například, když firma svými zaměstnanci provádí opravářské, údržbářské, stavební, malířské, úklidové či servisní práce na

Nahrávám...
Nahrávám...