dnes je 6.2.2023

Input:

Stížnost zaměstnavatele na postup poskytovatele PLS

13.1.2014, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Může si někde zaměstnavatel stěžovat na to, jakým způsobem poskytovatel pracovnělékařských služeb postupuje nebo že nepostupuje podle požadavků právních předpisů?

Odpověď:

Zákon č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách, neuvádí v ust. § 93 odst. 1 zaměstnavatele mezi osobami, které mohou podat stížnost na poskytování zdravotních služeb (tedy i pracovnělékařských služeb) nebo proti činnostem souvisejícím se zdravotními

Nahrávám...
Nahrávám...