dnes je 7.12.2022

Input:

Úraz žáka při praktické přípravě na pracovišti u OSVČ

7.7.2015, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Jak postupovat při náhradě škody v případě úrazu žáka střední školy, který absolvuje praktické vyučování u fyzické osoby samostatně výdělečné činné a k úrazu došlo právě při praktickém vyučování?

Odpověď:

Se situací popsanou v dotazu počítá zákoník práce ve svých přechodných ustanoveních, a to v ust. § 391 odst. 3. Došlo-li podle citovaného ustanovení ke škodě při praktickém vyučování u právnické nebo fyzické osoby nebo

Nahrávám...
Nahrávám...