dnes je 5.10.2022

Input:

Vstupní prohlídka agenturního zaměstnance

14.6.2015, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Uvažujeme využít pro momentálně zvýšenou výrobu agenturní zaměstnance. Nejsme si jisti, kdo je povinen u těchto zaměstnanců zajistit vstupní pracovně lékařskou prohlídku, zda my, jako zaměstnavatel-uživatel, nebo agentura práce, od které agenturní zaměstnance získáme. A kdo bude hradit tuto prohlídku?

Odpověď:

Vstupní lékařská prohlídka se provádí ještě před uzavřením pracovněprávního vztahu (ust. § 32 zákoníku práce), a proto ji

Nahrávám...
Nahrávám...