dnes je 26.9.2022

Input:

Výpověď a posudek o nemoci z povolání

10.2.2014, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Může dát zaměstnavatel výpověď zaměstnanci, k terý má lékařský posudek o tomnemoci z povolání?

Odpověď:

Samotný lékařský posudek o nemoci z povolání (ust. § 3 vyhlášky č. 104/2012 Sb., o posuzování nemocí z povolání) je posudek o zdravotním stavu posuzované osoby, který obsahuje mimo jiné závěr, že nemoc splňuje podmínky, za nichž se nemoc uznává jako nemoc z povolání. Takovýto lékařský posudek o nemoci z povolání je podkladem pro

Nahrávám...
Nahrávám...