dnes je 26.9.2022

Input:

Výstupní pracovnělékařská prohlídka a doklad o ní

9.10.2016, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Vyhláška č. 79/2013 Sb., o vyhláška o pracovnělékařských službách a některých druzích posudkové péče stanoví, že na základě výstupní pracovnělékařské prohlídky se lékařský posudek nevydává. Do čeho či jak se tedy vyhotovují závěry o takové prohlídce?

Odpověď:

Ustanovení § 13 odst. 1 vyhl. č. 79/2013 Sb., vyhlášky o pracovnělékařských službách a některých druzích posudkové péče, skutečně stanoví, že  na základě výstupní

Nahrávám...
Nahrávám...