dnes je 28.9.2022

Input:

Zaměstnanci určení k organizování první pomoci

3.2.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Může mi zaměstnavatel uložit či nařídit, že budu organizovat na pracovišti v případě potřeby první pomoc?

Odpověď:

Zaměstnavatel je povinen zajistit a určit podle druhu činnosti a velikosti pracoviště potřebný počet zaměstnanců, kteří organizují poskytnutí první pomoci, přivolání základních složek integrovaného záchranného systému a organizují evakuaci zaměstnanců.

Osoby určené zaměstnavatelem k plnění úkolů podle ust. § 102

Nahrávám...
Nahrávám...