dnes je 26.9.2022

Input:

Zdravotní způsobilost žáka na praxi u OSVČ

9.5.2015, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Máme možnost, aby žák naší střední školy uskutečnil praktické vyučování u osoby samostatně výdělečně činné, která však není zaměstnavatelem, tedy není tedy povinna nasmlouvat pracovnělékařské služby. Kam máme tohoto žáka vyslat na lékařskou prohlídku před jeho zařazením k praktickému vyučování u osoby samostatně výdělečně činné?

Odpověď:

Ustanovení § 51 zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách dosud tuto situaci

Nahrávám...
Nahrávám...