dnes je 27.9.2022

Input:

Zkouška na alkohol v domově mládeže

11.11.2018, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Pracuji domově mládeže. Mohu při podezření použít test na požití alkoholu?

Odpověď:

Z Vašeho dotazu nevyplývá přesně, zda má být test na požití alkoholu směřován vůči zaměstnanci domova mládeže nebo vůči žákovi. Pokud budeme uvažovat o žácích, pak je třeba konstatovat, že školské předpisy prakticky (kromě ustanovení § 29 školského zákona) nemají právní úpravu bezpečnosti a ochrany zdraví žáků a studentů. To se vyvinulo historicky, školská

Nahrávám...
Nahrávám...