dnes je 27.9.2022

Input:

Znamenají dvě smlouvy potřebu dvou posudků?

21.6.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Pokud má zaměstnanec uzavřeny se stejným zaměstnavatelem dvě pracovní smlouvy na různé činnosti, musí mít posudek o zdravotní způsobilosti ke každému pracovnímu poměru zvlášť, nebo může být vyjádření k oběma v jednom posudku?

Odpověď:

Podle ustanovení § 15 vyhlášky č. 79/2013 Sb., o provedení některých ustanovení zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, (vyhláška o pracovnělékařských službách a některých druzích posudkové

Nahrávám...
Nahrávám...