dnes je 24.9.2022

Input:

Dokumentace k posilovacím strojům v posilovně pro zaměstnance

2.9.2013, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Jakou dokumentaci musí vést zaměstnavatel v případě, že pro své zaměstnance zřídil místnost s posilovacími stroji k udržení fyzické kondice zaměstnanců?

Odpověď:

V daném případě stejně jako v případě ostatních strojů, přístrojů a nářadí umístěných na pracovišti zaměstnavatele se musí zaměstnavatel řídit především ustanovením § 4 zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při

Nahrávám...
Nahrávám...