dnes je 1.12.2022

Input:

Je k pracovnělékařským prohlídkám třeba písemná smlouva s registrujícím praktickým lékařem zaměstnance?

20.1.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Když jsou zaměstnanci v I. kategorii a mohou navštěvovat svého praktického lékaře na preventivní prohlídky, musí mít vysílající organizace smlouvy se všemi lékaři?

Odpověď:

Zákon č. 373/2011 Sb., v ust. § 54 odst. 2 písm. b) umožňuje zaměstnavateli, jde-li o práce zařazené pouze do kategorie první a není-li součástí této práce činnost, pro jejíž výkon jsou podmínky stanoveny jinými

Nahrávám...
Nahrávám...