dnes je 21.4.2024

Input:

Konference BOZP v roce 2019 (19.11.2018 Praha) - Kontroly požárně bezpečnostních zařízení

13.12.2018, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz), Délka videa: 00:47:46

Konference na aktuální témata ze současné BOZP seznámila s vývojem v oboru i s tím, co tento vývoj znamená pro praxi na pracovištích. Konference se konala 19.11.2018 v Hotelu Olšanka v Praze.

Kapitoly videa

V poslední době hojně diskutovaná v souvislosti s nedávno zavedeným požadavkem na odbornou způsobilost pro osoby provádějící kontroly požárně bezpečnostních zařízení. Lektorka se dotkla i systému požární prevence v ČR a některých vyhlídek v oblasti požární ochrany do budoucna: například přípravy nového zákona o požární ochraně. 

Další ročník konference se bude konat 18.11.2019. Podrobnosti můžete sledovat ZDE.

Lektor

plk. Ing. Květoslava Skalská

působí jako ředitelka odboru prevence Ministerstva vnitra – generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR. Je absolventkou Vysoké školy báňské, technické univerzity Ostrava ve studijním oboru technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu, kde současně působí jako externí lektor. Výuce se věnuje také v odborných kurzech a seminářích na téma požární prevence. Je spoluautorskou několika výukových materiálů. V průběhu profesní praxe působila jako technik požární ochrany a U Hasičského záchranného sboru ČR vykonávala státní požární dozor, zejména požární kontroly.

Nahrávám...
Nahrávám...