dnes je 2.10.2022

Input:

MPBP pro žebříky

16.5.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je povinnost zpracovávat MPBP pro žebříky pokud mi chybí návod k obsluze od výrobce?

Odpověď:

Nařízení vlády č. 378/2001 Sb. § 2 písm. g) definuje místní provozní bezpečnostní předpis (dále MPBP) jako „předpis zaměstnavatele upravující zejména pracovní technologické postupy pro používání zařízení a pravidla pohybu zařízení a zaměstnanců v prostorech a na pracovištích zaměstnavatele“.

§ 4 odst. 1 uvedeného nařízení v souvislostí s kontrolou zařízení uvádí, že kontrola

Nahrávám...
Nahrávám...