cif/lib/datatypefuncs_video.phtml Pět častých mýtů spojených s řízením a vedením lidí | Články na témata bezpečnost práce, Legislativa a komentáře, Poradna BOZP, Ochrana zdraví při práci, Prevence rizik, Technicko-bezpečnostní rozbory činností, Školení a vzdělávání BOZP, Vzorová dokumentace BOZP
dnes je 16.6.2025

Input:

Pět častých mýtů spojených s řízením a vedením lidí

16.5.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:38:25

Seminář se zabývá pěti častými mýty uplatňujícími se při řízení a vedení lidí, které vedou k tomu, že organizace používají při řízení lidí metody, které ve skutečnosti nefungují.

Kapitoly videa

On-line seminář je určen:

Seminář je určen manažerům i personalistům zabývajícím se zvyšováním účinnosti řízení lidí v organizacích a rozvojem řídících dovedností.

Co Vám on-line seminář přinese:

Seminář se zabývá pěti častými mýty uplatňujícími se při řízení a vedení lidí, které vedou k tomu, že organizace používají při řízení lidí metody, které ve skutečnosti nefungují.

Obsah on-line semináře:

  • Příčiny manažerských mýtů
  • Nejčastější řídící iluze, které škodí organizaci
  • Jaká je skutečnost a jak mýty překonat

Lektor

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Dr. Jan Urban působí dlouhodobě jako podnikový lektor a poradce, zabývající se osobním rozvojem. Je VŠ učitelem managementu, lektorem kurzů MBA i autorem řady publikací, mj. úspěšných knížek „Vezměte život do svých rukou“ a „Psychologie pro každý den“.


Nahrávám...
Nahrávám...