dnes je 22.2.2024

Input:

Vnitřní předpisy pro BOZP

27.2.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:12:14

Zásadní dokument pro úpravu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na konkrétním pracovišti je vnitřní předpis: specifikuje povinnosti zaměstnanců obecně stanovené právními normami, se zřetelem na zvláštní podmínky konkrétního zaměstnavatele. Přednáška se bude zabývat náležitostmi vnitřních předpisů zaměstnavatele, otázkou jejich platnosti a dalšími důležitými oblastmi, které by měl zaměstnavatel o vnitřních předpisech vědět.

Kapitoly videa

Zásadní dokument pro úpravu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na konkrétním pracovišti je vnitřní předpis: specifikuje povinnosti zaměstnanců obecně stanovené právními normami, se zřetelem na zvláštní podmínky konkrétního zaměstnavatele. Přednáška se bude zabývat náležitostmi vnitřních předpisů zaměstnavatele, otázkou jejich platnosti a dalšími důležitými oblastmi, které by měl zaměstnavatel o vnitřních předpisech vědět.  

Lektor

JUDr. Eva Dandová

JUDr. Eva Dandová

vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze. Po skončení studií pracovala na odborech, kde se hned od začátku své praxe specializovala na pracovní právo. Pracovní právo se stalo její celožitvotní specializací, neboť i nyní pracuje na právním oddělení ČMKOS.  Její úzkou specializací je kromě odškodňování pracovních úrazů a problematiky BOZP oblast školství a zdravotnictví.  Pracovní právo učila 15 let na Filosofické fakultě UK Praha, v současné době učí pracovní právo a právo sociálního zabezpečení na VŠFS. Kromě toho publikuje a zodpovídá pro různé internetové poradny, dotazy zejména z oblasti pracovního práva a BOZP.

Nahrávám...
Nahrávám...