dnes je 15.7.2024

Input:

Zpráva o stavu Elektrické instalace

26.4.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

13.1
Zpráva o stavu Elektrické instalace

Martin šturma – Igor Lüftner

ZPRÁVA O STAVU ELEKTRICKÉ INSTALACE (existující instalace)  
Část A. Údaje o zákazníkovi / osobě, která objednala reviziJméno:Adresa:  
Část B. Důvod zpracování této zprávyDatum (data) kdy byly prohlídka a zkoušky provedeny  
Část C. Údaje o instalaci, která je předmětem této zprávyUživatel:Adresa:Popis objektu (zaškrtnout odpovídající)□ Domácnost □ Komerční □ Průmyslový □ Jiný (včetně stručného popisu) □ .............................Odhadované stáří elektroinstalace .......................... let  
Známky o doplněních / změnách Ano Ne Nejsou zřejmé □ Pokud ano, odhadněte stáří ...... letExistují o instalaci záznamy? Ano □ Ne □ Datum poslední prohlídky ............................. (datum)  
Část D. Rozsah a meze prohlídky a zkoušeníRozsah elektrické instalace, které se týká tato zpráva (viz 62.1.4NP35))Dohodnutá omezení včetně zdůvodnění (viz 62.1,5NP36))Dohodnuto s:Provozní omezení včetně důvodů (viz str. č. ...................)Prohlídka a zkoušení popsané v této zprávě a přiložené přehledy byly provedeny v souladu s IEC 60364.Mělo by se poznamenat, že kabely uzavřené uvnitř trubek a kanálů pod podlahami a obecně uvnitř konstrukce budovy nebo pod zemí nebyly prohlédnuty, pokud to nebylo před prohlídkou konkrétně dohodnuto mezi zákazníkem a revizním technikem.  
Část E. Stručný přehled o stavu instalaceObecný stav instalace (z hlediska elektrické bezpečnosti).Celkové zhodnocení instalace z hlediska její vhodnosti pro další používáníVYHOVUJÍCÍ / NEVYHOVUJÍCÍ* (Nehodící se škrtněte)*Nevyhovující zhodnocení znamená, že byly zjištěny nebezpečné a/nebo potenciálně nebezpečné stavy.  
Nahrávám...
Nahrávám...