dnes je 22.6.2024

Input:

Činnost TIČR v podmínkách nové legislativy, se zaměřením na tlaková a plynová zařízení

20.5.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:49:50

Přednáška se zabývá změnou legislativních předpisů pro vyhrazená technická zařízení a s tím související změny činnosti Technické inspekce ČR jako pověřené organizace.

Kapitoly videa

Detailněji v ní budou rozebrány nejdůležitější změny vyplývající ze zákona č. 250/2021 Sb., a příslušných nařízení vlády pro plynová a tlaková zařízení (nařízení vlády č. 191/2022 Sb., a nařízení vlády č. 192/2022 Sb.) a to nejen z pohledu činnosti TIČR, ale i s ohledem na nové povinnosti provozovatelů, montážních organizací a revizních techniků plynových a tlakových zařízení.

 

Lektor

Ing. Anna Vágnerová

Ing. Anna Vágnerová

Je revizním technikem plynových a tlakových zařízení. Vystudovala ČVUT v Praze, fakultu Materiálového inženýrství a od roku 2005 pracuje v Technické inspekci ČR (dříve ITI Praha). Nejdříve jako inspektor plynových zařízení, později se stala i inspektorem tlakových zařízení. S problematikou činnosti revizního technika se setkávala již od dětství, neboť její maminka byla jednou z prvních revizních techniček ve středních Čechách. Jako revizní technik se zaměřovala převážně na průmyslová plynová zařízení a technické plyny. Přednáškovou činností se zabývá převážně v rámci školení pracovníků plynových zařízení.

 

Nahrávám...
Nahrávám...