dnes je 16.6.2024

Input:

Kdo může školit zaměstnance v požární ochraně

12.1.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Může řadové zaměstnance školit z PO proškolený vedoucí zaměstnanec (odborně způsobilou osobou) ať už vstupní nebo periodické školení?

Odpověď:

Kvalifikaci osob pro školení zaměstnanců o požární ochraně řeší § 16 zákona 133/1985 Sb., o požární ochraně. Vás zajímá, zda proškolený vedoucí zaměstnanec může provádět školení  ostatních zaměstnanců o požární ochraně. Podle uvedeného ustanovení zákona může, a to jak u právnických a podnikajících

Nahrávám...
Nahrávám...