dnes je 1.12.2022

Input:

Školení zaměstnanců určených k organizování první pomoci

29.3.2014, , Zdroj: BOZPprofi (www.bozpprofi.cz)

Dotaz:

Je někde stanovena nebo lze doporučit nějakou osnovu školení pro zaměstnance určené k organizování první pomoci?

Odpověď:

Osnova školení zaměstnanců určených k organizování poskytnutí první pomoci, k zajišťování přivolání záchranné služby, hasičského záchranného sboru ČR a Policie ČR a k organizování evakuace zaměstnanců (ustanovení § 102 odst. 6 zákoníku práce) nikde stanovena není. Osnovu tohoto školení je oprávněn

Nahrávám...
Nahrávám...